Her gününüz "Cuma" ola, Cumamız "Mübarek" ola!
Hayırlı Cumalar

Resimli Cuma Mesajları – 01/03/2019

01 Mart 2019 tarihli bu haftanın resimli cuma mesajları…

Hayırlı Cumalar

1 Mart 2019 Bu mübarek Cuma günü için siz değerli takipçilerimize farklı, anlamlı, güzel ve resimli Cuma mesajları hazırladık. Resimli Cuma mesajlarını buradan alıp sevdiklerinize gönderip, okumalarına vesile olabilirsiniz. Çünkü “Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir.” (Hadisi Şerif)

Her gününüz Cuma ola, Cumanız “Mübarek” ola!…

 

Cuma Sözleri

 

  • Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi Efendimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne. Allah Cuma’nız kabul ve mübarek eylesin. Hayırlı Cumalar.

 

  • Sıkıntılardan uzak, huzurun gölgesinde geçireceğiniz günlerin ömrünüze yayılması, Ömürlerimizin bereketli, kazançlarınızın kârlı, sevinçlerinizin daim olması dileğiyle… Cuma’nız mübarek , dualarınız kabul olsun. Hayırlı Cumalar.

 

  • Cuma, fakirlerin Haccıdır ve müminlerin, gök ehlinin bayramıdır, Cennete de bayram günüdür, Günlerin en iyisi en şereflisi Cuma dır. Allah (c.c.) Cuma’nızı ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah. Hayırlı Cumalar.

 

  • Ya Rabbim! Bu mübarek cuma günün yüzüsuyu hürmetine biz aciz kulların ne derdi varsa, ne sıkıntısı varsa; dertlilere deva, hastalara şifa, borçlu kullarına edalar nasip et Ya Rabbim. Biz aciz kullarının dualarını kabul et. Amin. Hayırlı Cumalar.

 

  • ALLAH’ım! Bizleri rahmetinin o engin lütfuyla bağışla, bize merhamet et. Bize hidayet ver ve sırat-ı müstakimden ayırma. Hayırlı Cumalar.

 

  • Hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini, nasip eyle ya Rabbim. Hayırlı Cumalar.

 

  • Ya Rabbi, faydasız ilimden, makbul olmayan ibadetten ve kabul edilmeyen duadan sana sığınırım. Ya Rabbi, bildiğimiz ve bilmediğimiz bütün iyilikleri ver, bildiğimiz bilmediğimiz bütün kötülüklerden de bizleri koru. (Amin) Hayırlı Cumalar.

 

  • Yine takvim yaprakları Cuma’yı gösteriyor, Rabbim bu mübarek gün hürmetine günahlarımızı af buyursun. Bizlere esenlik versin. (Amin) Hayırlı Cumalar.

 

  • Ahir zaman fitnelerinden, kazalardan, belalardan, sıkıntılardan, şerli kimselerin ve şeytanın tuzaklarından bizi ve sevdiklerimizi hıfzı muhafaza eyle Ya Rabbi! (Amin) Hayırlı Cumalar.

 

  • Mevlana diyor ki; dua edecek güzel bir gönlünüz yoksa, gönlü güzel insanlardan dua isteyin. Duanızda hatırlanmak dileğiyle. Hayırlı cumalar.

 

Resimli Cuma Mesajları

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ