Her gününüz "Cuma" ola, Cumamız "Mübarek" ola!
Hayırlı Cumalar

Resimli Cuma Mesajları – 08/03/2019

08 Mart 2019 tarihli bu haftanın resimli cuma mesajları…

Hayırlı Cumalar

8 Mart 2019 Bu mübarek Cuma günü için siz değerli takipçilerimize farklı, anlamlı, güzel ve resimli Cuma mesajları hazırladık. Resimli Cuma mesajlarını buradan alıp sevdiklerinize gönderip, okumalarına vesile olabilirsiniz. Çünkü “Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir.” (Hadisi Şerif)

Her gününüz Cuma ola, Cumanız “Mübarek” ola!…

 

Cuma Sözleri

 

  • Allah’ım duanın, sevginin, eşin, işin, ömrün, evladın, ve ölümün en hayırlısını nasip et. (Amin) Hayırlı Cumalar.

 

  • Bir selam vermek, rahmet kapısı açmak demektir. Bir gönül almak, cennet köşesinden bir yer almaktır bir garip sevindirmek bin sevap demektir bir cuma ise bütün Müslümanları toplamaktır. Bir cuma mesajı ise bütün sevdiklerini hatırlamaktır. Hayırlı Cumalar.

 

  • Rabbim ne olur hiçbir annenin yüreğini, evladının acısıyla yakma! Çocukları, tüm kötülüklerden koru ve sakla! Sağlık ve huzurla Hayırlı Cumalar. 

 

  • Ey Cuma’nın sahibi yüce Rabbim! İmanımıza selamet, rızkımıza bereket, yuvamıza saadet, yurdumuza huzur ve sükunet ihsan et! Hayırlı Cumalar.

 

  • Allah’ım! Cehenneme götüren fitneden, cehennemin azabından, zenginliğin ve fakirliğin şerrinden sana sığınırım. Cumanız mübarek olsun. Hayırlı Cumalar.

 

  • Sevmek dua etmektir belkide. Kimseler bilmeden, duymadan, sessizce… Kalbimde ve dualarımda olan bütün sevdiklerime Hayırlı Cumalar.

 

  • Her gününüz hayır, her gününüz bereket, barış, huzur, kardeşlik ve güzelliklerle dolsun. İbadetleriniz makbul, dualarınız kabul, cumanız mübarek olsun. Hayırlı Cumalar.

 

Resimli Cuma Mesajları

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ