Her gününüz "Cuma" ola, Cumamız "Mübarek" ola!
Hayırlı Cumalar

Resimli Cuma Mesajları – 15/03/2019

15 Mart 2019 tarihli bu haftanın resimli cuma mesajları…

Hayırlı Cumalar

15 Mart 2019 Bu mübarek Cuma günü için siz değerli takipçilerimize farklı, anlamlı, güzel ve resimli Cuma mesajları hazırladık. Resimli Cuma mesajlarını buradan alıp sevdiklerinize gönderip, okumalarına vesile olabilirsiniz. Çünkü “Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir.” (Hadisi Şerif)

Her gününüz Cuma ola, Cumanız “Mübarek” ola!…

 

Cuma Sözleri

 

  • Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. beni benden uzağa at, senden uzağa atma. Cumanız mübarek olsun. Hayırlı Cumalar.

 

  • Ya Rabbi! Beni çok ibadet eden salihlerden ve şükreden zenginlerden eyle, dini ve dünyevi bütün işlerimi düzene koy. Hayırlı nimetlerimi sonuna erdir. Cumanız mübarek olsun. Hayırlı Cumalar.

 

  • Şüphesiz ki ALLAH adaleti, iyilik yapmayı, yakınlara bakmayı emreder. Fenalıktan ve azgınlıktan men eder .Tutasınız diye size öğüt verir. Hayırlı Cumalar.

 

  • “Cuma günü tırnağını kesen kimse,bir hafta,belalardan emin olur.” Rabbim Cumanızı kabul ve mübarek eylesin. Hayırlı Cumalar.

 

  • “Cuma günü geldiği için sevinen bir mümine,kıyamete kadar hergün, o kadar sevap verilir ki, adedini Allah’u Teala bilir.” Cumamız mübarek olsun. Hayırlı Cumlar.

 

  • Günlerin en değerlisi Cumadır. Cuma günü bayramlardan ve aşure gününden daha değerlidir. Cuma günü dünyada ve ahirette müminlerin bayramıdır. Cumamız mübarek olsun. Hayırlı Cumlar.

 

  • Ya Rabbi, Sen affedicisin, affetmeyi seversin. Bağışlıyanları en hayırlısı Sensin. Rabbim, bizleri, annemizi babamızı ve affına muhtaç tüm inananları bağışla. Rabbimiz, bizlere hayırlı iş, hayırlı eş, hayırlı ömür ve hayırlı ölüm nasib eyle. (Amin) Cumamız mübarek olsun. Hayırlı Cumlar.

 

 

Resimli Cuma Mesajları

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ